Obchodní podmínky


Veškerý nahraný obsah, jeho využití, sdílení a tisk je možné v nastavení povolit či upravit a následné užití při tisku, je-li povoleno uživatelem, je stále ve vlastnictví uživatele a rychlebannery.cz si nenárokuje autorské a duševní vlastnictví. Povolí-li uživatel tisk, tak tímto poskytuje své autorské právo pro její další využití a tisk na serveru rychlebannery.cz. rychlebannery.cz se vzdává jakékoliv odpovědnosti za uživatelem nahraný obsah.

E-mail

Informace & dotazy: info@rychlebannery.cz
Objednávky: objednavky@rychlebannery.cz
Reklamace: reklamace@rychlebannery.cz

Bankovní spojení

Banka: Fio banka, a.s.
Číslo účtu: 2500510612/2010
IČ: 02279371 DIČ: CZ02279371

Vyhledávání zboží

* Fulltextové vyhledávání pracuje na principu vyhledávání zvoleného textového řetězce v databázi produktů.
* Pro detailnější vyhledávání lze použít rozšířené vyhledávání.
* Dále je možné vybírat zboží za asistence na telefoním čísle +420 776 067 767.
* Telefonicky je možné zboží zároveň i objednat.

Odeslání objednávky

* Pokud je Váš nákup ukončen a vybrané zboží, přejděte k objednávce.
* Před vstupem do objednávky je nutné se zaregistrovat nebo být přihlášen pod svým přihlašovacím jménem.
* Při registraci vyplňte své osobní údaje, položky označené hvězdičkou jsou povinné.
* Před dokončením objednávky nezapomeňte zvolit způsob platby a dopravy, popřípadě v poznámce uvést doplňující informace k objednávce. Objednávky zasíláme pouze formou dobírky nebo lze zvolit osobní odběr.
* Po důkladném zkontrolování všech údajů stiskněte tlačítko Pokračovat v objednáce a následně Odeslat objednávku.

Zpracování objednávky

* Po odeslání objednávky dostanete obratem od systému automaticky potvrzovací e-mail s informací, že Vaše objednávka byla úspěšně přijata.
* Po ověření objednávky naším pracovníkem bude v co nejkratší možné době objednávka potvrzena na Váš e-mail nebo telefonicky.
* V posledním kroku bude zboží připraveno k expedici a odesláno na uvedenou doručovací adresu, případně připraveno k osobnímu odběru.
* Obvyklá lhůta pro doručení zboží se pohybuje v rozmezí 1 až 3 pracovních dnů od odeslání objednávky. Včetně přepravy balíku Českou poštou s.p.
* Pokud by lhůta pro doručení zboží měla z nějakého důvodu překročit 3 pracovních dnů, budeme Vás o tom informovat emailem, případně telefonicky a upřesníme datum expedice.
* V těchto případech bývá obvyklou příčinou momentální nedostupnost objednaného zboží na našem příručním skladě, popřípadě období svátků nebo dovolených.
* Pokud je Vaše objednávka vázána ke konkrétní události (odjezd na hory, vánoce, narozeniny), prosíme Vás o objednávání s předstihem minimálně 10 pracovních dnů.

Ušetříte starosti sobě i nám !

Platba dobírkou

Platební metoda Dobírka značí, že zboží bude expedováno a hrazeno dobírkou, tedy v hotovosti při převzetí zboží, doručeného prostřednictvím České pošty, s.p.

Jak posíláme?
Dobírka:
K posílání zboží používáme službu Obchodní balík, kterou poskytuje Česká pošta s. p. Balíky jsou posílány na dobírku. Do většiny míst v ČR trvá doručení jeden pracovní den. Pošta se pokusí doručit balíček v úhledné krabici přímo k Vám domů. V případě, že nejste zastiženi doma, nebo nemáte hotovost k převzetí zásilky, Vám Česká pošta s. p. zboží uloží na Vaší poště po dobu minimálně 7 dnů. V případě, že bude zásilka při doručení otevřena nebo nebude zalepena originál lepící páskou, případně bude jiným způsobem poškozena, zásilku odmítněte převzít. O vzniklé situaci a důvodu odmítnutí zásilky nás prosím ihned informujte.

Osobní odběr:

Zboží je možné si vyzvednout i osobně.

Poštovné

Při objednávce do celkové hodnoty 2 000,- Kč činí poštovné 150,- Kč a balné 80,- Kč a přičítá se k hodnotě objednaného zboží. Při objednávce přesahující hodnotu 2 000,- Kč je poštovné a balné ZDARMA. Uvedené podmínky jsou platné pouze pro zásilky s místem doručení v ČR.

Objednávky na Slovensko

Objednávky expedujeme i na SLOVENSKO. Obchodní podmínky, reklamační řád a vrácení zboží a peněz jsou shodné s podmínkami platnými pro ČR.

Cena poštovného na slovensko

Při objednávce do celkové hodnoty 3 000,- Kč činí poštovné 250,- Kč a balné 80,- Kč a přičítá se k hodnotě objednaného zboží. Při objednávce přesahující hodnotu 3 000,- Kč je poštovné a balné ZDARMA.

Termíny dodání na slovensko Obvyklý termín dodání zboží na SLOVENSKO je 7 - 10 pracovních dnů.

Vrácení zboží a peněz

Chápeme, že zboží které si objednáváte na internetu, nemáte možnost předem vyzkoušet ani pořádně prohlédnout. Je proto samozřejmé, že pokud Vám z jakéhokoliv důvodu nebude vyhovovat, máte ho možnost do 14 dnů od převzetí bezproblémově vrátit a dostat svoje peníze obratem zpět. V případě, že vám objednané zboží nevyhovuje a chcete jej vrátit, postupujte prosím takto:

* Nepoužité a nepoškozené zboží v originálním balení s visačkami zabalte do balíku ve kterém Vám bylo doručeno.
* Přiložte originál naší faktury, kopii stvrzenky/složenky o zaplacení a dále psanou informaci jakým způsobem a kam chcete od nás peníze vrátit.
* Peníze vracíme buď bankovním převodem (je tedy nutné uvést číslo vašeho účtu a jméno), nebo poštovní poukázkou (uveďte Jméno a Bydliště).
* Takto připravenou zásilku pošlete Českou poštou s. p. jako Obyčejný balík nebo Obchodní balík a to nejpozději do 14 dnů od jejího převzetí na adresu:

REED Design Inc.
Tyršovo nám. 271
560 02 Česká Třebová
Česká Republika

Neposílejte nám zboží zpět formou dobírky !!!

Zboží vrácené tímto způsobem nemůžeme převzít a tím pádem se prodlouží i doba, než Vám budou vráceny peníze.

Ochrana osobních údajů

Bezpečnost vašich dat na internetu je pro nás velmi důležitá a věnujeme jí maximální pozornost. Veškeré informace o vaší osobě však používáme pouze pro naši potřebu a neposkytujeme je v žádné podobě nikomu jinému. K informacím obsahujícím vaše osobní údaje mají přístup pouze oprávněné osoby, které prošly příslušným školením a které jsou povinny dodržovat zákonem stanovené povinnosti a postupy. Dle zákona číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a informací jsou tedy vaše data související s nákupem na www.rychlebannery.cz důvěrná a v žádném případě nejsou poskytována žádným třetím osobám ani dalším subjektům.

Reklamační řád

Na veškeré zboží zakoupené na e-shopu rychlebannery.cz se vztahuje zákonná záruka 24 měsíců. Reklamace jsou řešeny dle platné legislativy ČR resp. Platné novely Obchodního zákoníku ČR.

V případě uplatnění reklamace postupujte prosím níže uvedeným způsobem:

Reklamované zboží zabalte do balíku, přiložte:

1. Originál naší faktury / prodejky.
2. Kopii stvrzenky o zaplacení.
3. Dále psanou informaci popisující vadu výrobku, popřípadě ve které části se reklamovaná vada nachází a jak se projevuje.
4. Kontaktní údaje - e-mail, popřípadě telefonní číslo, pokud došlo od doby objednání k jejich změně.

Takto připravenou zásilku pošlete Českou poštou s.p. jako Obyčejný balík nebo Obchodní balík bez dobírky na adresu:

REED Design Inc.
Tyršovo nám. 271
560 02 Česká Třebová
Česká Republika

Po obdržení reklamace Vás budeme v zákonné lhůtě maximálně do 30dnů informovat (e-mailem/telefonicky) o posouzení reklamace a návrhu jejího řešení.

V případě posouzení reklamace jako neoprávněné bude zboží zasláno zpět kupujícímu s vyrozuměním o zamítnutí reklamace a jeho odůvodněním. V případě nesouhlasu kupujícího se zamítnutím se reklamace řeší případy dle platných zákonů ČR.